Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý veterán (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý veterán zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Modrý veterán. Vektorový obrázek Modrý veterán je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý veterán zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý veterán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý veterán ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 120 731 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrý veterán sdílet s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Modrý veterán je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Slepičí vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motýl s květinami ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Radiace zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Auta, vektorový obrázek, svg, ilustrace, ke stáhnutí, Modrý veterán, cliparts, download, ke stažení, Modrý veterán

Doporučené použití klipartu: etikety, škola, Twitter, inkscape, eshop, profil, diář, office, word, webové stránky, seminární práce, Adobe Illustrator, video, dokumenty, plakát, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Grónsko zdarma, klipart Aerobik ke stáhnutí nebo ilustrace Váha ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.