Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý veterán (Auta) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý veterán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Modrý veterán. Klipart Modrý veterán je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý veterán zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý veterán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý veterán ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 120 731 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Modrý veterán? Potom se podělte s přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Modrý veterán patří do sekce Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Lachtan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová rtěnka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mosambik ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ilustrační obrázek, free, zdarma, obrázek, grafika, klipart, Modrý veterán, Auta, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, Modrý veterán, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, avatar, wordpress, blog, plakáty, diář, eshop, openOffice, profil, seminární práce, profilovka, webové stránky, Adobe Illustrator, word, pozvánky, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zelený vláček ke stažení, klipart Růže ke stažení nebo ilustrace Abstraktní květ ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.