Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík, Smajlíci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zdarma ke stažení

Smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík je v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlatý květ zdarma Mohl by vás také zajímat vektor 7Z ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, free, cliparts, svg, vektor, Smajlík, grafika, Smajlíci, obrázek, Smajlík, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, blog, škola, inkscape, fotokniha, pozvánky, seminární práce, Twitter, Instagram, profilovka, dokumenty, památník, avatar, prezentace, Adobe Illustrator , corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Banány ke stáhnutí, klipart Donald Trump zdarma nebo ilustrace Marihuana ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.