Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík, Smajlíci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zdarma ke stažení

Smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík je v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonka zdarma Podívejte se i na obrázek Fialová kopretina ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Aligátor ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, grafika, vektor, zdarma, Smajlík, vektorový obrázek, klipart, free, cliparts, svg, kliparty, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, blog, openOffice, Twitter, dokumenty, referáty, corelDraw, office, články, kalendář, profil, fotokniha, avatar, textové dokumenty, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Valentýnská srdíčka zdarma, klipart Santa upír ke stažení nebo ilustrace Lotos ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.