Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík, Smajlíci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Smajlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lepící páska ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Argentina zdarma Mohl by vás také zajímat klipart BASH ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, cliparts, Smajlík, ke stažení, Smajlíci, klipart, free, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, Smajlík, svg, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, word, inkscape, Instagram, Twitter, plakáty, prezentace, škola, plakát, články, seminární práce, dokument, časopis, web, Facebook, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kedluben ke stáhnutí, vektor Zákaz krmení ptáků zdarma nebo obrázek Dárek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.