Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík, Smajlíci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zdarma ke stažení

Smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík se nachází v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Různokřídlice ke stažení Podívejte se i na klipart Elektroauto ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Šampaňské zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, Smajlíci, grafika, vektor, klipart, Smajlík, cliparts, zdarma, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, plakáty, openOffice, dokumenty, Twitter, časopis, pozvánky, památník, profil, Adobe Illustrator , Instagram, webové stránky, Facebook, škola, referáty, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Office ke stažení, ilustrace Červená píšťalka ke stáhnutí nebo vektor Dovolená zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.