Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík, Smajlíci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zdarma ke stažení

Smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík se nachází v kategorii Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá ryba ke stažení Podívejte se i na vektor Pythagoras ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Čokoládový dárek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, zdarma, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, obrázek, Smajlík, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, Smajlíci, Smajlík

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, dokumenty, textové dokumenty, office, památník, fotokniha, plakáty, profil, Pinterest, blog, Twitter, webové stránky, dokument, články, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Důchodkyně milují PC ke stažení, obrázek Johannes Kepler ke stáhnutí nebo klipart Srí Lanka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.