Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Silvestrovská půlnoc, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Silvestrovská půlnoc zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Silvestrovská půlnoc. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Silvestrovská půlnoc nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silvestrovská půlnoc zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Silvestrovská půlnoc ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silvestrovská půlnoc ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 552 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: reporter

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Silvestrovská půlnoc patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Toyota Hilux zdarma Podívejte se i na vektor Cédéčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kometa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce, ilustrace, ke stažení, zdarma, free, svg, klipart, Silvestrovská půlnoc, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, Instagram, pozvánky, plakáty, Facebook, profilovka, web, Twitter, office, avatar, Adobe Illustrator , časopis, Pinterest, památník, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i vektor Puzzle srdíčko zdarma, obrázek BAT ke stažení nebo klipart Modrozelené vajíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.