Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Silvestrovská půlnoc, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Silvestrovská půlnoc zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Silvestrovská půlnoc. Klipart Silvestrovská půlnoc je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Silvestrovská půlnoc v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silvestrovská půlnoc zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Silvestrovská půlnoc ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silvestrovská půlnoc ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 552 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: reporter

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Silvestrovská půlnoc je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Auto budoucnosti zdarma Podívejte se i na obrázek XLT ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor F-16 ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Silvestrovská půlnoc, free, ilustrační obrázek, svg, Silvestrovská půlnoc, vektor, cliparts, obrázek, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, grafika, klipart, download

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, dokument, pozvánky, Pinterest, textové dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, corelDraw, blog, prezentace, openOffice, web, profilovka, webové stránky, word

Mezi hezké kresby patří i obrázek Žluté fazole zdarma, klipart Mapa pokladu ke stažení nebo ilustrace Opera Sydney ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.