Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Image, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Image zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Image. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Image zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Image ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Image ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 623 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Image patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Balón zdarma Podívejte se i na vektor Filmové srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Informace ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, grafika, download, zdarma, klipart, cliparts, Symboly, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Image, ke stažení, kliparty, Image

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, openOffice, corelDraw, referáty, dokumenty, seminární práce, inkscape, office, fotokniha, časopis, prezentace, Twitter, památník, textové dokumenty, Facebook

Mezi hezké kresby patří i vektor Modré vajíčko zdarma, obrázek Surinam ke stažení nebo klipart Narozeninové číslo 4 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.