Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční sněhulák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vánoční sněhulák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční sněhulák patří do sekce Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční zvonečky zdarma Podívejte se i na vektor Inline bruslařka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Filmové srdce ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, Vánoce, svg, grafika, cliparts, Vánoční sněhulák, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, Facebook, památník, Adobe Illustrator , referáty, prezentace, seminární práce, časopis, plakát, web, PowerPoint, textové dokumenty, škola, profil, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vysoké kolo zdarma, obrázek Mlýnek na kafe ke stažení nebo klipart Thomas Jefferson ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.