Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční sněhulák (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční sněhulák bezplatně ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční sněhulák. Stahujte soubor Vánoční sněhulák ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 990 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Vánoční sněhulák? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Vánoční sněhulák se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Atomová elektrárna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EXE ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Koťátko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, free, svg, kliparty, download, obrázek, Vánoční sněhulák, ilustrace, klipart, Vánoční sněhulák, ilustrační obrázek, Vánoce, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, office, vizitky, koláž, prezentace, vstupenky, openOffice, webové stránky, bakalářská práce, corelDraw, eshop, fotografie, dokumenty, manuály, wordpress, letáky, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Tmavomodrá stužka zdarma, vektorový obrázek Oncidium zdarma nebo vektorový obrázek Symbol míru ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.