Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční sněhulák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční sněhulák. Kreslená ilustrace Vánoční sněhulák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční sněhulák sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Vánoční sněhulák je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nákupní vozík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské psaní zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Přejezd značka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Vánoce, Vánoční sněhulák, grafika, download, ke stažení, kliparty, svg, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, blog, openOffice, dokument, pozvánky, profilovka, památník, PowerPoint, textové dokumenty, corelDraw, web, škola, prezentace, video, plakát, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Duhové srdce ke stáhnutí, vektorový klipart Zřícenina zdarma nebo obrázek, klipart Suchozemská želva zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.