Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční sněhulák zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční sněhulák. Vektorový obrázek Vánoční sněhulák je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 990 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Vánoční sněhulák s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Vánoční sněhulák patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pruhovaná ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pedometr zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelená medúza ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, free, zdarma, download, kliparty, grafika, ilustrace, Vánoční sněhulák, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, Vánoční sněhulák, Vánoce

Doporučené použití klipartu: dokument, plakát, prezentace, word, Twitter, openOffice, textové dokumenty, office, Pinterest, fotokniha, Instagram, dokumenty, kalendář, webové stránky, škola, eshop

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Hrací automat ke stáhnutí, ilustrace Stonožka zdarma nebo klipart Elektrický hrnec zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.