Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční svícen (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční svícen bezplatně ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Vánoční svícen. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Vánoční svícen v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1164
1280x931
800x582
500x364
160x116

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 176 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční svícen můžete sdílet se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Vánoční svícen je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Psaníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srí Lanka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Loutna zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční svícen, Vánoce, free, vektorový obrázek, klipart, vektor, download, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, zdarma, grafika, ke stáhnutí, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, office, etikety, Instagram, blog, prezentace, koláž, video, plakáty, seminární práce, diplomová práce, eshop, vstupenky, články, vizitky, inkscape, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Květinka zdarma, ilustrace Brýle ke stáhnutí nebo ilustrace Džusík ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.