Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční svícen zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční svícen. Kreslená ilustrace Vánoční svícen je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční svícen lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1164
1280x931
800x582
500x364
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 176 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční svícen je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pryšec nádherný zdarma Podívejte se i na obrázek Buvol ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Limenitis trivena ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vánoční svícen, cliparts, obrázek, ilustrace, svg, Vánoční svícen, vektor, ke stáhnutí, grafika, download, kliparty, zdarma, ke stažení, Vánoce

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, Twitter, plakát, prezentace, dokumenty, dokument, openOffice, profilovka, Adobe Illustrator , blog, kalendář, plakáty, PowerPoint, corelDraw, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Španělska zdarma, klipart Zákaz křesťanství ke stažení nebo ilustrace Celer ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.