Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční svícen zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční svícen. Kreslená ilustrace Vánoční svícen je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vánoční svícen lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční svícen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1164
1280x931
800x582
500x364
160x116

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 176 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční svícen se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Okapi ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Slánka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Oživlá mumie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrace, Vánoční svícen, Vánoce, download, Vánoční svícen, vektorový obrázek, grafika, kliparty, obrázek, free, ke stažení, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, dokument, fotokniha, Pinterest, Instagram, corelDraw, profilovka, články, časopis, PowerPoint, kalendář, Facebook, blog, inkscape, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zákaz křesťanství ke stáhnutí, ilustrace Větrák zdarma nebo vektor Mapa Velké Británie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.