Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční svícen (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční svícen zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vánoční svícen. Vektorový obrázek Vánoční svícen je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční svícen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1164
1280x931
800x582
500x364
160x116

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 176 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční svícen se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Vánoční svícen se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květ na stromě ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pravěká bojovnice zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Maorský dům ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Vánoční svícen, obrázek, zdarma, grafika, ke stažení, download, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, plakát, diář, etikety, PowerPoint, Twitter, avatar, časopis, profil, dokument, profilovka, corelDraw, blog, Adobe Illustrator, Facebook, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zábavní pyrotechnika ke stáhnutí, vektorový obrázek Švestka zdarma nebo vektorový obrázek Donuty zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.