Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mapa Evropy (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Evropy zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Mapa Evropy. Klipart Mapa Evropy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Evropy zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Evropy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Evropy ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1510
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 745 230 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: NetRat

Potěší nás, pokud budete tento klipart Mapa Evropy sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Mapa Evropy se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Halloween kočka s dýní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněhová fréza ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Halloweenské přání zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, vektor, svg, Mapa Evropy, grafika, klipart, Mapa Evropy, ilustrace, ke stažení, Mapy, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, Zoner Callisto, prezentace, oznámení, Twitter, dokumenty, vizitky, Adobe Illustrator, textové dokumenty, logo, blog, katalog, bakalářská práce, inkscape, plakáty, tiskoviny

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Srdce v plamenech zdarma, vektor Graffiti ke stažení nebo vektorový klipart Slepičí vajíčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.