Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená karkulka (Ženy) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Červená karkulka stahujte zadarmo

Červená karkulka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme stahovat obrázek Červená karkulka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červená karkulka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená karkulka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Červená karkulka) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Červená karkulka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Znamení rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Školák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Petriho miska ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, ilustrace, klipart, Červená karkulka, grafika, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Červená karkulka, svg, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, PowerPoint, památník, deníček, webové stránky, logo, wordpress, plakáty, prospekty, blog, oznámení, kalendář, letáky, tiskoviny

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Tmavozelená vlajka ke stažení, obrázek, klipart Muchomůrky červené zdarma nebo obrázek, klipart Zamilované labutě ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.