Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená karkulka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená karkulka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená karkulka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červená karkulka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená karkulka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená karkulka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená karkulka je v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Bahrajnu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fotografka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Špagety ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, klipart, ke stažení, zdarma, free, vektor, kliparty, svg, ilustrační obrázek, Červená karkulka, grafika, Červená karkulka, Ženy, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, Instagram, památník, textové dokumenty, prezentace, fotokniha, web, office, Pinterest, články, avatar, corelDraw, časopis, word, Adobe Illustrator , Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Viola ke stáhnutí, klipart Ďáblík zdarma nebo ilustrace Burkina Faso ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.