Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená karkulka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená karkulka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená karkulka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červená karkulka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená karkulka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená karkulka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená karkulka se nachází v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CFG ke stažení Podívejte se i na vektor Žlutá limonáda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Aligátor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, cliparts, svg, obrázek, grafika, ke stažení, Červená karkulka, vektor, Červená karkulka, vektorový obrázek, Ženy, free

Doporučené použití klipartu: památník, office, články, webové stránky, fotokniha, profilovka, prezentace, Adobe Illustrator , Instagram, openOffice, Pinterest, plakáty, seminární práce, textové dokumenty, referáty, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Červená mašle ke stažení, obrázek Digitální znak C ke stáhnutí nebo klipart Jeptiška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.