Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená karkulka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená karkulka zdarma ke stažení

Červená karkulka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Červená karkulka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Červená karkulka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená karkulka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červená karkulka patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žehlička zdarma Podívejte se i na klipart Sanitka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kennedy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Červená karkulka, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, Ženy, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, download, zdarma, vektor, ke stáhnutí, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, Twitter, kalendář, památník, PowerPoint, plakáty, blog, profil, web, fotokniha, články, dokumenty, Facebook, Pinterest, pozvánky, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zlatá rybka zdarma, ilustrace Okarína Xun ke stažení nebo vektor Veka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.