Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená karkulka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená karkulka zdarma ke stažení

Červená karkulka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Červená karkulka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Červená karkulka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená karkulka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená karkulka je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor SHP soubor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace 10 Eurocentů zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Strašidelný dům ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ke stažení, Ženy, download, ilustrace, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, ke stáhnutí, Červená karkulka, Červená karkulka, svg

Doporučené použití klipartu: profil, dokument, avatar, web, Facebook, inkscape, škola, profilovka, blog, fotokniha, office, články, Pinterest, PowerPoint, pozvánky, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Junonia coenia ke stáhnutí, vektor Stříbrný veterán zdarma nebo obrázek Sushi set ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.