Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červená karkulka, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená karkulka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červená karkulka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červená karkulka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená karkulka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená karkulka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červená karkulka patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Princezna zdarma Podívejte se i na klipart Kanada ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Svatební dort ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, kliparty, klipart, Červená karkulka, ke stažení, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, grafika, vektor, Červená karkulka, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, textové dokumenty, dokument, seminární práce, Pinterest, word, fotokniha, časopis, kalendář, web, prezentace, Instagram, profilovka, webové stránky, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Škraboška zdarma, ilustrace Warszawa 210 ke stažení nebo vektor Rodina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.