Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená karkulka (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená karkulka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červená karkulka. Klipart Červená karkulka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená karkulka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červená karkulka sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Červená karkulka patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrý netopýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová stužka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mangostana lahodná zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, Červená karkulka, cliparts, kliparty, grafika, obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, word, profil, kalendář, textové dokumenty, články, Twitter, seminární práce, časopis, Facebook, dokument, etikety, corelDraw, web, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Narozeniny číslo 4 zdarma, vektor Žalud ke stáhnutí nebo obrázek Půllitr piva ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.