Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená karkulka (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená karkulka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Červená karkulka. Vektorový obrázek Červená karkulka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červená karkulka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená karkulka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená karkulka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1012x1600
809x1280
506x800
316x500
101x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Červená karkulka s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Červená karkulka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelený stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Medúza zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šedá vlajka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ke stažení, download, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, grafika, svg, Červená karkulka, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: diář, škola, word, avatar, video, kalendář, webové stránky, fotokniha, plakát, openOffice, plakáty, dokument, PowerPoint, textové dokumenty, eshop, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Ankh ke stáhnutí, ilustrace Gumová stěrka zdarma nebo klipart Andělíček zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.