Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kuchyňská váha (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuchyňská váha zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kuchyňská váha. Vektorový obrázek Kuchyňská váha je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchyňská váha zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kuchyňská váha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuchyňská váha ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1251x1600
1000x1280
625x800
391x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 928 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rdevries

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kuchyňská váha s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Kuchyňská váha je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Slovinsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžový motýl ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Radiopřijímač ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kuchyňská váha, svg, klipart, cliparts, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, download, kliparty, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: eshop, video, profil, word, fotokniha, PowerPoint, Instagram, Pinterest, seminární práce, referáty, kalendář, corelDraw, prezentace, Facebook, plakáty, blog

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Francie ke stažení, obrázek Polojasno ke stažení nebo vektor Dort ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.