Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vánoční skřítek (Vánoce) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Vánoční skřítek ke stažení zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční skřítek. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Vánoční skřítek v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční skřítek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční skřítek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční skřítek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční skřítek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 933 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: FX13

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční skřítek s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Vánoční skřítek je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Naběračka na med ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavěmodré auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Free ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ke stáhnutí, grafika, svg, kliparty, ke stažení, Vánoce, ilustrace, Vánoční skřítek, free, klipart, ilustrační obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: manuály, Pinterest, magazín, fotografie, koláž, word, články, corelDraw, wordpress, eshop, dokumenty, webové stránky, kalendář, Facebook, openOffice, Twitter, plakáty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Édouard Manet ke stažení, obrázek Papírové přáníčko ke stáhnutí nebo vektor Dráček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.