Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční skřítek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční skřítek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční skřítek. Klipart Vánoční skřítek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční skřítek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční skřítek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční skřítek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční skřítek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 933 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: FX13

Zaujal vás náš klipart Vánoční skřítek? Potom se podělte s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Vánoční skřítek patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rodina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Řecká abeceda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fialové vajíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Vánoce, svg, grafika, zdarma, klipart, Vánoční skřítek, free, cliparts, ilustrace, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, web, inkscape, wordpress, PowerPoint, dokument, Adobe Illustrator, seminární práce, profilovka, Twitter, diář, Facebook, word, webové stránky, office, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Transamerica Pyramid zdarma, ilustrace Modré auto ke stáhnutí nebo klipart Zvoneček ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.