Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční skřítek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční skřítek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční skřítek. Klipart Vánoční skřítek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční skřítek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční skřítek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční skřítek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

911x1600
729x1280
456x800
285x500
91x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 933 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: FX13

Obrázek, klipart pojmenovaný Vánoční skřítek můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Vánoční skřítek se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Trubička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené fazole ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Motorkářská přilba zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Vánoční skřítek, klipart, obrázek, grafika, Vánoční skřítek, kliparty, vektor, vektorový obrázek, download, svg, zdarma, ke stažení, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, fotokniha, seminární práce, Facebook, plakát, články, wordpress, památník, pozvánky, plakáty, prezentace, PowerPoint, word, profil, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Pirátská lodička zdarma, obrázek Kovárna ke stáhnutí nebo vektor Azerbajdžán ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.