Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Genderová srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Genderová srdíčka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Genderová srdíčka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Genderová srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 909 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Genderová srdíčka se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Škoda Fabia ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smajlík ticho zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno S ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Genderová srdíčka, Láska, klipart, vektor, Genderová srdíčka, svg, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, zdarma, obrázek, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakát, Facebook, fotokniha, corelDraw, seminární práce, kalendář, textové dokumenty, Adobe Illustrator , prezentace, plakáty, časopis, blog, články, webové stránky, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Happy Halloween ke stáhnutí, obrázek Černá vdova zdarma nebo klipart Potápěčské brýle ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.