Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Genderová srdíčka (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Genderová srdíčka. Pakliže si chcete obrázek Genderová srdíčka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Genderová srdíčka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Genderová srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 909 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Genderová srdíčka s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Genderová srdíčka je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Robin Hood ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý vlak ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Vuvuzela ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, Genderová srdíčka, vektorový obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, Genderová srdíčka, Láska, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, kalendář, wordpress, pozvánky, etikety, video, dokument, Adobe Illustrator, textové dokumenty, plakáty, články, Facebook, Pinterest, corelDraw, web, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Historická televize ke stažení, vektorový klipart Škaredá kytka ke stažení nebo obrázek, klipart Čokoládové vajíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.