Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Genderová srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Genderová srdíčka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Genderová srdíčka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Genderová srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 909 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Genderová srdíčka je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Exkavátor zdarma Podívejte se i na ilustrace Doktor ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Angrešt ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, download, vektor, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Genderová srdíčka, zdarma, free, svg, Genderová srdíčka, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, PowerPoint, openOffice, pozvánky, prezentace, word, inkscape, články, Instagram, textové dokumenty, corelDraw, Twitter, profil, referáty, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Digitální znak 3 zdarma, vektor Jelen ke stažení nebo obrázek Mleté maso ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.