Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Genderová srdíčka (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Genderová srdíčka. Obrázek Genderová srdíčka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Genderová srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Genderová srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1433
1280x1146
800x716
500x448
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 909 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Genderová srdíčka s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Genderová srdíčka je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fotbalistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědý strom zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace XLSX ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, svg, free, Genderová srdíčka, download, vektor, Láska, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, Adobe Illustrator, časopis, video, profilovka, dokumenty, plakát, Facebook, profil, dokument, wordpress, corelDraw, kalendář, inkscape, památník, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Krocan ke stáhnutí, klipart Krokodýl zdarma nebo ilustrace Zákaz mluvení zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.