Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Radiopřijímač (Přístroje) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Radiopřijímač ke stažení zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Radiopřijímač. Klipart Radiopřijímač je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Radiopřijímač lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiopřijímač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Radiopřijímač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiopřijímač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 899 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Radiopřijímač? Pak se podělte s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Radiopřijímač je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlatý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vlha pestrá ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Čaroděj ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, cliparts, grafika, free, kliparty, download, vektorový obrázek, Radiopřijímač, klipart, ilustrace, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Přístroje

Doporučené použití klipartu: corelDraw, logo, eshop, Adobe Illustrator, inkscape, vstupenky, Zoner Callisto, word, diplomová práce, diář, office, openOffice, profil, PowerPoint, bakalářská práce, web, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Kompresor ke stažení, obrázek Pejsek a kočička zdarma nebo obrázek, klipart Růžové tulipány ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.