Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Radiopřijímač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Radiopřijímač zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Radiopřijímač. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Radiopřijímač nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiopřijímač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Radiopřijímač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiopřijímač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 899 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Radiopřijímač? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Radiopřijímač je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální číslo 9 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Melíry ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Santova čapka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přístroje, download, ilustrace, Radiopřijímač, free, obrázek, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektor, Radiopřijímač, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, wordpress, dokument, webové stránky, blog, seminární práce, plakáty, avatar, profilovka, Facebook, diář, kalendář, Instagram, Adobe Illustrator, profil, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Sušenky zdarma, klipart Uran ke stáhnutí nebo ilustrace Tlačítkový mobil ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.