Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Radiopřijímač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Radiopřijímač zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Radiopřijímač. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Radiopřijímač. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiopřijímač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Radiopřijímač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Radiopřijímač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 899 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Radiopřijímač se nachází v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tulipán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Violoncello zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Včela s květinami ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, Radiopřijímač, Radiopřijímač, ilustrační obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, free, vektor, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, Twitter, Pinterest, textové dokumenty, časopis, profil, dokumenty, škola, web, referáty, plakát, plakáty, kalendář, pozvánky, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Drozd šedohlavý ke stáhnutí, obrázek Hřbitov zdarma nebo klipart SWF soubor ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.