Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zima, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zima zdarma ke stažení

Zima je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Zima je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Zima v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zima zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Zima ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zima ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1128
1280x902
800x564
500x352
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zima patří do sekce Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pampeliška zdarma Podívejte se i na klipart AVI ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Růžový krab ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, grafika, ilustrace, Zima, svg, obrázek, Zima, ilustrační obrázek, Ostatní, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, office, avatar, časopis, referáty, památník, profilovka, kalendář, Adobe Illustrator , openOffice, Instagram, plakát, pozvánky, Facebook, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hodinky zdarma, ilustrace Karty piky ke stažení nebo vektor S3DB ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.