Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zima, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zima zdarma ke stažení

Zima je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Zima je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Zima v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zima zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zima ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zima ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1128
1280x902
800x564
500x352
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 298 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zima je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční koleda ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Znak střelec zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Motyčka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, kliparty, download, Ostatní, ilustrační obrázek, zdarma, Zima, ilustrace, obrázek, cliparts, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Zima

Doporučené použití klipartu: avatar, časopis, referáty, word, Pinterest, inkscape, Facebook, škola, pozvánky, články, textové dokumenty, dokument, office, kalendář, památník, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Jak divoký ke stáhnutí, vektor Malé písmeno N zdarma nebo obrázek Chanukový svícen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.