Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Slon (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon stahujte zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Slon. Kreslená ilustrace Slon je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Líbí se vám klipart Slon? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Slon je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šedozelená stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DDT ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kytice květin ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, Slon, free, cliparts, download, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, grafika, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: deníček, časopis, bakalářská práce, wordpress, web, tiskoviny, video, plakáty, logo, magazín, diář, fotokniha, etikety, brožury, referáty, corelDraw, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Zákaz fotografování ke stažení, vektorový obrázek Venuše ke stáhnutí nebo ilustrace Káva ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!