Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Slon (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Slon. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Slon. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Slon se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Slon patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jak divoký ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dudy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Snovačka jedovatá ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Slon, vektor, ke stažení, grafika, free, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, ilustrační obrázek, Slon, zdarma, download, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, prezentace, dokument, profil, památník, Instagram, Pinterest, PowerPoint, Twitter, seminární práce, pozvánky, články, Adobe Illustrator, plakát, eshop, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Benin ke stáhnutí, ilustrace Zamilovaní ptáci zdarma nebo klipart Černošský policista zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!