Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slon, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Slon. Stahujte klipart Slon v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Slon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Slon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slon patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Motyka zdarma Podívejte se i na klipart Pánev ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz spinnerů ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Slon, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Zvířata, ke stáhnutí, obrázek, download, Slon, klipart, svg, ilustrace, grafika, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, kalendář, avatar, profil, škola, textové dokumenty, pozvánky, blog, Facebook, webové stránky, openOffice, seminární práce, inkscape, plakát, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Mol zdarma, ilustrace Sršeň ke stažení nebo vektor Štěňátko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!