Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slon (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slon zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Slon. Obrázek Slon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Slon? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Slon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Slon s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Slon se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Takoyaki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 5 Eurocentů zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Dvoueuro ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Slon, free, grafika, klipart, cliparts, svg, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, fotokniha, dokument, referáty, corelDraw, Adobe Illustrator, eshop, prezentace, plakáty, památník, časopis, office, Instagram, video, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Autobaterie ke stáhnutí, ilustrace Ravenala madagaskarská zdarma nebo klipart Ptačí budka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!