Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slon (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Slon. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Slon ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Slon? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Obrázek, klipart pojmenovaný Slon můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Slon se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Budík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek LCD monitor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, Zvířata, download, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, svg, Slon, klipart, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, avatar, kalendář, openOffice, office, corelDraw, profil, video, blog, seminární práce, profilovka, diář, referáty, textové dokumenty, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Orel zdarma, obrázek, klipart Tonometr ke stáhnutí nebo vektorový klipart Smajlík s kloboukem ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!