Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Slon (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slon stahujte zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Slon. Vektorový obrázek Slon je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1454
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 110 126 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Leo "14thWarrior" Lalande / 14thWarrior

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Slon s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Slon je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Velikonoční vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Řadové domy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Snubní prsteny ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Slon, grafika, vektor, svg, klipart, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, free, kliparty, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: koláž, diplomová práce, textové dokumenty, pozvánky, fotokniha, Facebook, Adobe Illustrator, Instagram, diář, seminární práce, referáty, dokumenty, vstupenky, deníček, wordpress, blog, prezentace

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Bitcoin ke stažení, vektorový obrázek Venuše ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Havran ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!