Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sportovec, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sportovec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Sportovec. Pakliže si chcete obrázek Sportovec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sportovec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sportovec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sportovec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

798x1600
638x1280
399x800
249x500
80x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 574 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sportovec patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šachy zdarma Podívejte se i na vektor Žebřík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční hvězda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, free, download, vektorový obrázek, Sportovec, ilustrační obrázek, svg, cliparts, klipart, vektor, obrázek, Sportovec, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, blog, dokument, referáty, seminární práce, Pinterest, avatar, inkscape, články, dokumenty, profil, kalendář, časopis, plakáty, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Lučištník zdarma, obrázek Krteček ke stažení nebo klipart Krokodýl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.