Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sportovec, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sportovec zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Sportovec. Stahujte klipart Sportovec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sportovec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sportovec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Sportovec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sportovec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

798x1600
638x1280
399x800
249x500
80x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 574 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sportovec se nachází v sekci Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Klavír ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Palačinky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Tlačítkový mobil ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, klipart, Sportovec, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, kliparty, zdarma, grafika, Muži, free, ke stáhnutí, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, fotokniha, památník, plakát, škola, profil, pozvánky, časopis, Adobe Illustrator , dokumenty, word, seminární práce, office, referáty, články

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kufřík s nástroji ke stáhnutí, ilustrace Svázaná žena zdarma nebo vektor Autobusová zastávka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.