Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sportovec, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sportovec zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Sportovec. Pakliže si chcete obrázek Sportovec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sportovec zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sportovec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sportovec ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

798x1600
638x1280
399x800
249x500
80x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 574 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sportovec je v sekci Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Toalety ke stažení Podívejte se i na obrázek Sexy čarodějka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Brazílie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, Sportovec, ilustrační obrázek, Muži, cliparts, ilustrace, obrázek, Sportovec, kliparty, vektor, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, články, Adobe Illustrator , web, památník, webové stránky, referáty, časopis, kalendář, Instagram, pozvánky, Facebook, prezentace, blog, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Smajlík pusa ke stažení, klipart Citronová limonáda ke stáhnutí nebo ilustrace Znamení beran zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.