Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek LCD monitor, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LCD monitor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - LCD monitor. Stahujte klipart LCD monitor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek LCD monitor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD monitor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 836 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart LCD monitor se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablíčko ke stažení Podívejte se i na vektor Zákaz telefonování ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Píšťalka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, LCD monitor, cliparts, ilustrace, Přístroje, klipart, vektorový obrázek, obrázek, LCD monitor, download

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, pozvánky, corelDraw, web, památník, webové stránky, Twitter, referáty, seminární práce, dokumenty, plakát, články, textové dokumenty, Instagram, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pavouk ke stažení, obrázek Včela s květinami ke stáhnutí nebo klipart Veselá zelenina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.