Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek LCD monitor (Přístroje) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart LCD monitor k bezplatnému stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá LCD monitor. Kreslená ilustrace LCD monitor je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD monitor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart LCD monitor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LCD monitor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1187
800x742
500x464
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 836 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Merlin2525

Sdílejte obrázek, klipart LCD monitor s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek LCD monitor patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční obálka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smoothie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Francouzský roh ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Přístroje, download, zdarma, svg, grafika, cliparts, vektorový obrázek, klipart, LCD monitor, LCD monitor, free, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: vstupenky, Zoner Callisto, bakalářská práce, webové stránky, dokument, brožury, koláž, fotokniha, články, fotografie, prospekty, časopis, památník, avatar, oznámení, plakát, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Kovadlina ke stáhnutí, obrázek CSS ikona ke stáhnutí nebo obrázek Skládací mapa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.