Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modrá květina (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Modrá květina zadarmo ke stažení

Modrá květina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme stahovat obrázek Modrá květina ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Modrá květina? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrá květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 453 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: sheikh_tuhin

Sdílejte klipart nazvaný Modrá květina s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Modrá květina je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vozíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žirafa zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Špachtle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, Květiny, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace, klipart, vektor, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, Modrá květina

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, profilovka, fotografie, web, Zoner Callisto, textové dokumenty, wordpress, plakáty, video, kalendář, eshop, články, vizitky, magazín, manuály, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Oranžová složka ke stáhnutí, vektorový obrázek Žlutá složka ke stáhnutí nebo vektor Kampongský dům zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.