Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrá květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá květina zdarma ke stažení

Modrá květina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Modrá květina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modrá květina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrá květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 453 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrá květina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené Y zdarma Podívejte se i na obrázek MSI ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Nákladní auto ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, Modrá květina, download, Modrá květina, klipart, ke stáhnutí, grafika, obrázek, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, časopis, Facebook, plakát, inkscape, kalendář, fotokniha, Instagram, webové stránky, referáty, dokumenty, openOffice, Adobe Illustrator , články, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zákaz krmení psů zdarma, klipart Zelené vajíčko ke stažení nebo ilustrace Král ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.