Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrá květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá květina zdarma ke stažení

Modrá květina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Modrá květina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modrá květina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrá květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 453 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrá květina je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kamerun ke stažení Podívejte se i na obrázek Takoyaki ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Volant zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Modrá květina, ilustrace, download, kliparty, klipart, free, Modrá květina, cliparts, ilustrační obrázek, Květiny, ke stáhnutí, vektor, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, kalendář, profilovka, inkscape, PowerPoint, word, seminární práce, Twitter, škola, fotokniha, avatar, články, plakát, časopis, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Smrkající smajlík ke stažení, klipart Peugeot ke stáhnutí nebo ilustrace Meloun cukrový zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.