Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrá květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá květina zdarma ke stažení

Modrá květina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Modrá květina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modrá květina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrá květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 453 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modrá květina se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Závodní helma ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Chorvatska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Valentýnské psaní zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Květiny, obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, Modrá květina, free, download, vektor, ke stažení, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, Facebook, openOffice, profilovka, pozvánky, PowerPoint, textové dokumenty, profil, blog, office, dokumenty, prezentace, škola, kalendář, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Eskymák ke stažení, ilustrace Meč ke stáhnutí nebo vektor Ibuprofen zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.