Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrá květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá květina zdarma ke stažení

Modrá květina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Modrá květina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modrá květina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrá květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 453 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrá květina je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pošťák ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mandelinka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Stromový dům zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, kliparty, ke stažení, Květiny, Modrá květina, svg, Modrá květina, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, seminární práce, profilovka, časopis, openOffice, plakáty, pozvánky, fotokniha, Instagram, Pinterest, corelDraw, dokumenty, Twitter, word, web

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Krucifix ke stažení, vektor Minnesota ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz žebrání zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.