Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modrá květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá květina zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Modrá květina. Stahujte klipart Modrá květina v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Modrá květina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrá květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 453 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: sheikh_tuhin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrá květina sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Modrá květina patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hnědá stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pohár se zmrzlinou ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Gay symbol zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, ilustrační obrázek, download, Modrá květina, vektor, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, free, ilustrace, ke stažení, Modrá květina, grafika, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, office, referáty, Instagram, články, video, seminární práce, Twitter, PowerPoint, textové dokumenty, škola, památník, openOffice, plakát, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Andělíček zdarma, vektor Kolouch ke stáhnutí nebo obrázek Šapitó ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.