Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modrá květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá květina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modrá květina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Modrá květina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrá květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1165x1600
932x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 453 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sheikh_tuhin

Tento obrázek s názvem (Modrá květina) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Modrá květina je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Květy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Powerbanka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční stuha ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ilustrace, klipart, obrázek, kliparty, download, vektorový obrázek, grafika, svg, Květiny, cliparts, Modrá květina, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, office, webové stránky, plakáty, openOffice, profilovka, Instagram, PowerPoint, word, fotokniha, Pinterest, dokument, kalendář, wordpress, referáty, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Eidam ke stáhnutí, obrázek Satelit zdarma nebo vektor Vítězný oblouk zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.