Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oříšková čokoláda, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oříšková čokoláda zdarma ke stažení

Oříšková čokoláda je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Oříšková čokoláda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oříšková čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oříšková čokoláda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oříšková čokoláda ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x739
1280x592
800x370
500x231
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oříšková čokoláda patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sporťák zdarma Podívejte se i na vektor Rebarbora ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ilustrace, obrázek, download, vektorový obrázek, Oříšková čokoláda, Oříšková čokoláda, grafika, Jídlo, free, svg, ke stažení, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, Twitter, prezentace, word, památník, Pinterest, profilovka, články, seminární práce, PowerPoint, openOffice, inkscape, profil, dokumenty, Instagram, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bible a kříž zdarma, obrázek Vytáčecí telefon ke stažení nebo klipart Náklaďák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.