Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Oříšková čokoláda (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oříšková čokoláda zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Oříšková čokoláda. Kreslená ilustrace Oříšková čokoláda je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oříšková čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oříšková čokoláda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oříšková čokoláda ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x739
1280x592
800x370
500x231
160x74

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gnokii

Tento obrázek s názvem (Oříšková čokoláda) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Oříšková čokoláda patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená helikoptéra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Monster truck ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ozdoby ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, klipart, Oříšková čokoláda, Jídlo, vektor, kliparty, cliparts, obrázek, zdarma, Oříšková čokoláda, grafika, download, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, office, video, openOffice, památník, seminární práce, corelDraw, profil, eshop, word, prezentace, Pinterest, webové stránky, pozvánky, Facebook, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Ovce ke stažení, vektor Hodinky ke stažení nebo obrázek Skrejpr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.