Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdoba se stromky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ozdoba se stromky. Vektorová ilustrace Ozdoba se stromky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ozdoba se stromky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba se stromky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 153 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ozdoba se stromky je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fontána zdarma Podívejte se i na ilustrace Modročerná stuha ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tattoo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, grafika, klipart, svg, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, Vánoce, cliparts, Ozdoba se stromky

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, plakáty, referáty, fotokniha, Adobe Illustrator , blog, památník, web, Pinterest, PowerPoint, office, webové stránky, Instagram, openOffice, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Etiopie zdarma, vektor Zákaz spinnerů ke stažení nebo obrázek Dortík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.