Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdoba se stromky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ozdoba se stromky. Vektorová ilustrace Ozdoba se stromky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ozdoba se stromky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba se stromky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 153 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ozdoba se stromky je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ibuprofen ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Modrý veterán zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Brambory ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Ozdoba se stromky, vektor, Ozdoba se stromky, free, zdarma, cliparts, klipart, vektorový obrázek, kliparty, svg, obrázek, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, plakát, corelDraw, blog, dokumenty, kalendář, avatar, dokument, škola, office, plakáty, prezentace, Pinterest, fotokniha, články

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Chléb a víno ke stáhnutí, klipart Sanitka zdarma nebo ilustrace Baletka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.