Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdoba se stromky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ozdoba se stromky. Vektorová ilustrace Ozdoba se stromky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Ozdoba se stromky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba se stromky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 153 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ozdoba se stromky se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatá vločka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mrkev zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dáma ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, Vánoce, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, svg, ilustrace, cliparts, vektor, klipart, Ozdoba se stromky, zdarma, Ozdoba se stromky, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, časopis, referáty, avatar, Facebook, profil, dokumenty, Pinterest, blog, pozvánky, word, Adobe Illustrator , profilovka, prezentace, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Espresso ke stáhnutí, ilustrace Psaníčko zdarma nebo vektor Leopard ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.