Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nemocnice, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nemocnice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Nemocnice. Kreslená ilustrace Nemocnice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nemocnice zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nemocnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nemocnice ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1244
800x778
500x486
160x156

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: The Martin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nemocnice je v sekci Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor CFG ke stažení Podívejte se i na ilustrace Triceratops ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart PDF dokument zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, download, ilustrace, free, ke stáhnutí, Nemocnice, zdarma, svg, kliparty, ke stažení, Nemocnice, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, prezentace, openOffice, dokument, fotokniha, pozvánky, časopis, inkscape, památník, profilovka, články, avatar, seminární práce, dokumenty, blog, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Albert Einstein ke stažení, vektor Ohlašovna požáru ke stáhnutí nebo obrázek Veselý duch zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.