Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nemocnice (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nemocnice stahujte zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Nemocnice. Pakliže si chcete obrázek Nemocnice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nemocnice zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nemocnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nemocnice ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1244
800x778
500x486
160x156

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 459 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: The Martin

Líbí se vám klipart Nemocnice? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Nemocnice je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mlok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselý pirát ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Žirafa ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, svg, klipart, vektor, ilustrace, Stavby, obrázek, download, kliparty, grafika, Nemocnice, vektorový obrázek, Nemocnice, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, web, referáty, webové stránky, etikety, Twitter, plakát, PowerPoint, logo, Adobe Illustrator, Zoner Callisto, diář, články, wordpress, manuály, dokumenty, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Srdce z čísel ke stažení, klipart Strom s dárky zdarma nebo obrázek, klipart Messerschmitt Bf 109 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.