Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fraktálový stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fraktálový stromeček zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Fraktálový stromeček. Klipart Fraktálový stromeček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fraktálový stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
126x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 437 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fraktálový stromeček je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart bunsenův kahan ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Chobotnice zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Litvy ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Vánoce, Fraktálový stromeček, download, free, ke stáhnutí, ilustrace, svg, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, seminární práce, web, pozvánky, openOffice, Twitter, plakáty, textové dokumenty, prezentace, profil, Facebook, Instagram, plakát, inkscape, památník, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Žena za počítačem ke stáhnutí, klipart Grammar Nazi zdarma nebo ilustrace Váleček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.