Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fraktálový stromeček (Vánoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fraktálový stromeček zadarmo ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Fraktálový stromeček. Obrázek Fraktálový stromeček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fraktálový stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 437 335 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Fraktálový stromeček s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Fraktálový stromeček je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zátiší s květinou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s cigaretou zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor CMD ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Fraktálový stromeček, vektor, Vánoce, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, zdarma, svg, Fraktálový stromeček, ke stáhnutí, cliparts, grafika, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, Instagram, word, seminární práce, tiskoviny, diplomová práce, oznámení, prezentace, Pinterest, blog, památník, manuály, openOffice, plakát, Adobe Illustrator, bakalářská práce, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Dvě mochomůrky ke stáhnutí, vektorový klipart Ravenala madagaskarská ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Ravenala madagaskarská zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.