Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fraktálový stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fraktálový stromeček zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Fraktálový stromeček. Klipart Fraktálový stromeček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fraktálový stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
126x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 437 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fraktálový stromeček se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Posuvné měřítko ke stažení Podívejte se i na vektor Komunismus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Rytíř zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, download, Fraktálový stromeček, vektor, svg, klipart, ilustrační obrázek, Fraktálový stromeček, ke stažení, grafika, ilustrace, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, profil, PowerPoint, openOffice, Instagram, textové dokumenty, inkscape, Twitter, kalendář, corelDraw, blog, časopis, dokument, škola, Pinterest, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zlatá srdce ke stažení, obrázek Smajlík čert ke stáhnutí nebo klipart Mars zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.