Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fraktálový stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fraktálový stromeček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Fraktálový stromeček. Vektorová ilustrace Fraktálový stromeček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Fraktálový stromeček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fraktálový stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fraktálový stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1011x1280
632x800
395x500
126x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 437 335 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Fraktálový stromeček můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Fraktálový stromeček se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Běžec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zářivka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Bílý pěšec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Fraktálový stromeček, ke stáhnutí, zdarma, grafika, svg, Vánoce, ke stažení, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: web, etikety, wordpress, profil, blog, fotokniha, diář, seminární práce, plakáty, webové stránky, referáty, Facebook, inkscape, Pinterest, škola, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Růžový drahokam zdarma, vektorový obrázek Heliotrop ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Anime dívka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.