Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cvrček (Hmyz) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cvrček zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Cvrček. Pakliže si chcete obrázek Cvrček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cvrček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jonata

Tento obrázek s názvem (Cvrček) můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Cvrček je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté číslo 5 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelená kytka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dusítko na trubku ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Cvrček, ke stažení, grafika, Hmyz, free, Cvrček, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, Facebook, profilovka, etikety, video, corelDraw, časopis, office, Pinterest, Instagram, webové stránky, články, textové dokumenty, avatar, Adobe Illustrator, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Citroen GS ke stažení, vektor Sud ke stažení nebo obrázek Digitální teploměr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.