Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cvrček (Hmyz) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cvrček ke stažení zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Cvrček. Kreslená ilustrace Cvrček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Cvrček? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cvrček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jonata

Tento obrázek s názvem (Cvrček) můžete sdílet s vašimi kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Cvrček se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dortíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bubble tea ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Upírka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Cvrček, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, Hmyz, grafika, free, klipart, ke stáhnutí, cliparts, download, Cvrček, svg

Doporučené použití klipartu: škola, bakalářská práce, plakáty, office, inkscape, prospekty, Adobe Illustrator, deníček, textové dokumenty, seminární práce, fotokniha, Pinterest, vstupenky, dokument, diář, prezentace, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Jed ke stažení, obrázek, klipart Digitální číslo 4 zdarma nebo vektorový klipart Digitální znak S ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.