Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cvrček, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cvrček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cvrček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cvrček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Cvrček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cvrček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cvrček se nachází v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Uplakánek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Znamení panna zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Plechovka s pivem ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Hmyz, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, kliparty, svg, klipart, grafika, Cvrček, ke stáhnutí, obrázek, Cvrček, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, pozvánky, dokumenty, Pinterest, prezentace, profilovka, word, Adobe Illustrator , blog, fotokniha, referáty, kalendář, webové stránky, openOffice, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mikuláš a čert ke stáhnutí, obrázek Kuchař zdarma nebo klipart Mojžíš ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.