Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cvrček (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cvrček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cvrček. Pakliže si chcete obrázek Cvrček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cvrček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jonata

Obrázek, klipart pojmenovaný Cvrček můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Cvrček je v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Snowboardistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježura ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Hummus zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, obrázek, download, cliparts, vektor, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, Cvrček, klipart, Hmyz, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, články, diář, profilovka, inkscape, PowerPoint, Pinterest, Adobe Illustrator, avatar, Facebook, office, časopis, profil, word, dokumenty, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Omelety zdarma, obrázek Okapi ke stáhnutí nebo vektor Slizský smajlík ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.