Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cvrček (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cvrček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cvrček. Obrázek Cvrček je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cvrček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jonata

Sdílejte klipart nazvaný Cvrček s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Cvrček je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Běžící srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční balíček zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vysoké kolo ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, Cvrček, cliparts, vektor, Cvrček, svg, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, klipart, zdarma, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, textové dokumenty, video, prezentace, profil, Facebook, Pinterest, blog, pozvánky, plakáty, inkscape, články, seminární práce, Twitter, word, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Miluji hudbu ke stáhnutí, klipart Zákaz NATO zdarma nebo ilustrace Hydrant zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.