Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cvrček, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cvrček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cvrček. Kreslená ilustrace Cvrček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cvrček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cvrček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 95 157 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jonata

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cvrček je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak L zdarma Podívejte se i na obrázek Vosa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Varan ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, Cvrček, grafika, kliparty, klipart, cliparts, Hmyz

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, avatar, dokument, webové stránky, dokumenty, Twitter, plakáty, pozvánky, profilovka, PowerPoint, Adobe Illustrator , časopis, Pinterest, corelDraw, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Kříž zdarma, klipart Brouček ke stažení nebo ilustrace Číňanka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.