Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brýlatý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Brýlatý smajlík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Brýlatý smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brýlatý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: warszawianka

Obrázek, klipart pojmenovaný Brýlatý smajlík můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Brýlatý smajlík patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čínský Nový rok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santova asistentka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lanovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brýlatý smajlík, ilustrace, grafika, ke stažení, free, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, obrázek, Smajlíci, cliparts, Brýlatý smajlík, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, etikety, seminární práce, office, škola, word, corelDraw, profilovka, diář, Twitter, blog, web, Pinterest, dokument, dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Espresso zdarma, ilustrace Roštěná ke stáhnutí nebo klipart Paprika ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.