Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brýlatý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Brýlatý smajlík. Vektorový obrázek Brýlatý smajlík je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brýlatý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: warszawianka

Tento obrázek s názvem (Brýlatý smajlík) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Brýlatý smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zamilované přání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Labyrint ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Hnědá kraslice ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Brýlatý smajlík, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ke stažení, zdarma, klipart, Smajlíci, cliparts, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: video, avatar, dokumenty, dokument, časopis, office, prezentace, openOffice, Twitter, Facebook, profilovka, škola, profil, etikety, památník, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Narozeninové číslo 7 ke stažení, obrázek Růžoví smajlíci ke stažení nebo vektor Tykev ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.