Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brýlatý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brýlatý smajlík. Klipart Brýlatý smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brýlatý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brýlatý smajlík je v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Francouzský roh ke stažení Podívejte se i na ilustrace Šipka nahoru ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kokosový koktejl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, download, Brýlatý smajlík, kliparty, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektor, klipart, cliparts, svg, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, články, profil, časopis, inkscape, kalendář, word, referáty, Instagram, webové stránky, openOffice, dokumenty, Twitter, dokument, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Alan Turing ke stažení, vektor Lano ke stáhnutí nebo obrázek Popcorn zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.