Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brýlatý smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Brýlatý smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brýlatý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: warszawianka

Sdílejte obrázek, klipart Brýlatý smajlík s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Brýlatý smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červené A ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jablka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zelené slunéčko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, ke stažení, free, svg, cliparts, ke stáhnutí, Brýlatý smajlík, ilustrace, download, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, Brýlatý smajlík, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: Twitter, seminární práce, časopis, dokument, diář, video, office, Facebook, články, Adobe Illustrator, Pinterest, kalendář, openOffice, dokumenty, etikety, eshop

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek TEX soubor ke stáhnutí, obrázek Mapa Keni zdarma nebo vektor Bílá složka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.