Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brýlatý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brýlatý smajlík. Klipart Brýlatý smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brýlatý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Brýlatý smajlík je v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mikrotužka zdarma Podívejte se i na ilustrace Věnec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Balíček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, free, vektor, Brýlatý smajlík, ilustrace, kliparty, Brýlatý smajlík, grafika, Smajlíci, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, office, webové stránky, blog, fotokniha, dokumenty, profil, avatar, seminární práce, corelDraw, památník, plakát, škola, profilovka, Instagram

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Nůžky na živý plot zdarma, vektor Červ ke stažení nebo obrázek Bábovka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.