Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brýlatý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Brýlatý smajlík. Klipart Brýlatý smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Brýlatý smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brýlatý smajlík se nachází v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatý dolar ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Velikonoční vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Tučňák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, download, cliparts, vektor, Brýlatý smajlík, klipart, Smajlíci, Brýlatý smajlík, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, avatar, web, blog, office, články, openOffice, dokumenty, profil, inkscape, seminární práce, plakáty, prezentace, corelDraw, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Hodina duchů ke stáhnutí, ilustrace Rychlovarná konvice zdarma nebo vektor William Shakespeare ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.