Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brýlatý smajlík (Smajlíci) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Brýlatý smajlík ke stažení zadarmo

Brýlatý smajlík je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Brýlatý smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brýlatý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brýlatý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 790 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: warszawianka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Brýlatý smajlík s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Brýlatý smajlík patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lincoln ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cherry rajčata ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté Q ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, download, grafika, vektor, zdarma, ke stažení, cliparts, Brýlatý smajlík, vektorový obrázek, Smajlíci, obrázek, ilustrační obrázek, svg, Brýlatý smajlík

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, corelDraw, office, vstupenky, časopis, fotokniha, Zoner Callisto, referáty, bakalářská práce, Twitter, prospekty, památník, video, Facebook, škola, eshop

Mezi hezké kresby patří i klipart Rozcestník ke stažení, klipart Akustická kytara ke stáhnutí nebo obrázek Zednická lžíce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.