Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté F, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté F zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlaté F. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlaté F nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Zlaté F v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté F zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté F ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté F ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1564x1600
1251x1280
781x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 011 273 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlaté F je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dítě v kostýmu zdarma Podívejte se i na ilustrace Miminko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak 7 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, free, Symboly, Zlaté F, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, grafika, svg, Zlaté F, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, openOffice, blog, corelDraw, avatar, Facebook, plakát, Pinterest, profil, články, dokumenty, webové stránky, inkscape, web, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Pohlednice zdarma, vektor HTM ke stažení nebo obrázek Strašidelný dům ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.