Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Běžící srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Běžící srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Běžící srdce. Kreslená ilustrace Běžící srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Běžící srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1370
1280x1096
800x685
500x428
160x137

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Běžící srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální číslo 3 zdarma Podívejte se i na obrázek Citroen H ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Růžový diamant ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, zdarma, Láska, vektorový obrázek, obrázek, vektor, free, Běžící srdce, ke stažení, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, články, dokumenty, Pinterest, fotokniha, blog, textové dokumenty, Instagram, office, Facebook, profil, openOffice, corelDraw, Twitter, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Bílá ozdoba zdarma, klipart Vánoční stromeček ke stažení nebo ilustrace Bruneta ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.