Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Běžící srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Běžící srdce zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Běžící srdce. Vektorová ilustrace Běžící srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Běžící srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1370
1280x1096
800x685
500x428
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 323 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Běžící srdce sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Běžící srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Uganda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malá tanečnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor james clerk maxwell zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, Láska, Běžící srdce, vektorový obrázek, ke stažení, free, Běžící srdce, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, download, vektor, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: video, články, profilovka, prezentace, web, PowerPoint, word, památník, Adobe Illustrator, wordpress, plakáty, Pinterest, škola, Twitter, pozvánky, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Telefon zdarma, vektorový klipart Strom s dárky ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Saturn ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.