Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Běžící srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Běžící srdce zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Běžící srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Běžící srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Běžící srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Běžící srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1370
1280x1096
800x685
500x428
160x137

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Běžící srdce je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kůň zdarma Podívejte se i na ilustrace Golfista ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Slunečnicové pole ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, download, vektor, ke stažení, ilustrace, svg, ke stáhnutí, free, Běžící srdce, vektorový obrázek, zdarma, Běžící srdce, klipart, Láska

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, dokument, inkscape, corelDraw, web, škola, textové dokumenty, památník, profilovka, PowerPoint, články, Adobe Illustrator , webové stránky, avatar, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Adolf Hitler zdarma, vektor Neuron ke stažení nebo obrázek Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.