Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Běžící srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Běžící srdce zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Běžící srdce. Kreslená ilustrace Běžící srdce je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Běžící srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Běžící srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1370
1280x1096
800x685
500x428
160x137

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Běžící srdce se nachází v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Včelka ke stažení Podívejte se i na vektor Letiště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Holka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, Láska, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, vektor, ilustrační obrázek, Běžící srdce, svg, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, webové stránky, škola, články, office, textové dokumenty, openOffice, Facebook, plakáty, referáty, blog, profil, web, seminární práce, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Smajlík ďábel ke stažení, obrázek Hnědá složka ke stáhnutí nebo klipart USA zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.