Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutá limonáda, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá limonáda zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Žlutá limonáda. Pakliže si chcete obrázek Žlutá limonáda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutá limonáda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1491
1280x1193
800x745
500x466
160x149

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 687 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žlutá limonáda se nachází v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrozelené vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor WAV zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace ODT ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, Nápoje, klipart, grafika, vektor, Žlutá limonáda, download, kliparty, free, zdarma, Žlutá limonáda, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, plakáty, web, openOffice, webové stránky, Facebook, PowerPoint, fotokniha, referáty, škola, corelDraw, blog, dokument, plakát, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Stopky ke stáhnutí, obrázek Video složka zdarma nebo klipart ODT soubor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.