Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Stařena (Ženy) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stařena zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Stařena. Klipart Stařena je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Stařena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1569x1600
1255x1280
784x800
490x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 666 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Stařena) můžete sdílet s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový obrázek Stařena je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Žlutý drak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Usain Bolt ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Reportér ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stařena, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, grafika, free, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, Stařena, zdarma, klipart, cliparts, Ženy

Doporučené použití klipartu: webové stránky, diplomová práce, etikety, office, deníček, tiskoviny, Twitter, vizitky, památník, brožury, bakalářská práce, video, prospekty, časopis, PowerPoint, manuály, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Narozeninové číslo 1 ke stažení, vektorový klipart Treska obecná zdarma nebo vektor Varan ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.