Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stařena, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stařena zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Stařena. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stařena ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stařena lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Stařena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1569x1600
1255x1280
784x800
490x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 666 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stařena se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční pohlednice ke stažení Podívejte se i na klipart Znak rak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žebřík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, vektor, Stařena, svg, ilustrační obrázek, cliparts, download, grafika

Doporučené použití klipartu: články, plakáty, blog, profilovka, škola, office, seminární práce, PowerPoint, word, openOffice, webové stránky, profil, fotokniha, web, corelDraw, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Jarní závitky ke stažení, ilustrace Zlaté číslo 6 ke stáhnutí nebo vektor Novoročenka 2019 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.