Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stařena (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stařena zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Stařena. Kreslená ilustrace Stařena je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stařena ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1569x1600
1255x1280
784x800
490x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 666 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Stařena můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Stařena je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Moskvič 407 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kosova ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Vozíčkáři zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stažení, cliparts, vektor, Ženy, ke stáhnutí, grafika, Stařena, obrázek, Stařena, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, textové dokumenty, profil, diář, škola, wordpress, PowerPoint, časopis, inkscape, dokument, referáty, office, word, plakáty, dokumenty, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Krůta zdarma, vektorový klipart Ohryzek ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Modré vajíčko ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.