Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžičková kapusta (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžičková kapusta zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Růžičková kapusta. Kreslená ilustrace Růžičková kapusta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičková kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžičková kapusta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičková kapusta ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
441x500
141x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 586 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Růžičková kapusta? Pak se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Růžičková kapusta patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Violoncello ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový obřad ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Žluté dýně ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Růžičková kapusta, vektor, zdarma, obrázek, kliparty, klipart, download, ilustrační obrázek, svg, free, Zelenina, Růžičková kapusta

Doporučené použití klipartu: blog, eshop, časopis, Facebook, plakát, pozvánky, referáty, openOffice, fotokniha, web, profil, památník, prezentace, avatar, profilovka, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Včela ke stažení, vektor Kapesní trubka ke stažení nebo obrázek Baseballista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.