Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Růžičková kapusta, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžičková kapusta zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Růžičková kapusta. Vektorová ilustrace Růžičková kapusta je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Růžičková kapusta? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičková kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžičková kapusta ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžičková kapusta ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1410x1600
1128x1280
705x800
441x500
141x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 586 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžičková kapusta je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Závodní helma zdarma Podívejte se i na obrázek Vrtáky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční blahopřání ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, zdarma, ke stažení, free, Růžičková kapusta, cliparts, grafika, ke stáhnutí, Zelenina, obrázek, Růžičková kapusta, vektorový obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profilovka, památník, plakáty, Pinterest, blog, office, web, avatar, kalendář, prezentace, referáty, Twitter, dokument, seminární práce, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Slunečno zdarma, klipart Zkumavky ke stažení nebo ilustrace Čaj ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.