Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chatka, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chatka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chatka. Klipart Chatka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chatka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chatka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chatka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chatka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1106
800x691
500x432
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 648 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chatka patří do sekce Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hladový smajlík zdarma Podívejte se i na vektor Šídlo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový dárek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Chatka, free, grafika, klipart, download, svg, Chatka, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, Stavby, obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, plakát, textové dokumenty, články, avatar, památník, referáty, blog, fotokniha, plakáty, inkscape, Twitter, škola, Adobe Illustrator , kalendář

Mezi hezké kresby patří i vektor Budík zdarma, obrázek Krtek ke stažení nebo klipart Sierra Leone ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.