Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chatka, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chatka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chatka. Klipart Chatka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chatka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chatka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chatka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chatka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1383
1280x1106
800x691
500x432
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 648 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sammo241

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chatka je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dráček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Trpaslík zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Čokoládový zajíc ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, svg, kliparty, Chatka, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, obrázek, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, Chatka

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, profilovka, Adobe Illustrator , Instagram, word, časopis, kalendář, avatar, Pinterest, profil, webové stránky, dokument, Twitter, blog, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Franklin Roosevelt ke stáhnutí, vektor Lollipop zdarma nebo obrázek Komory ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.