Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart I love you, Láska pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart I love you zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - I love you. Klipart I love you je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart I love you zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek I love you ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart I love you ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1003
1280x803
800x502
500x313
160x100

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 675 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart I love you patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šálek zdarma Podívejte se i na vektor Rodinný dům ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Burák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, kliparty, download, ilustrace, cliparts, vektor, grafika, ilustrační obrázek, I love you, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, zdarma, Láska

Doporučené použití klipartu: avatar, Twitter, Adobe Illustrator , dokument, články, památník, word, inkscape, profilovka, plakáty, blog, časopis, seminární práce, PowerPoint, prezentace, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Smutné srdíčko zdarma, obrázek Meče ke stažení nebo klipart Fík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem