Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Bobek (Smajlíci) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobek zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Bobek. Vektorový obrázek Bobek je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Náš tip. Použijte obrázek Bobek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Bobek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 562 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Obrázek, klipart pojmenovaný Bobek můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Bobek se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Antilopa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslený sněhulák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Taniwha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, Smajlíci, Bobek, zdarma, obrázek, cliparts, free, svg, kliparty, vektor, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, oznámení, fotografie, office, Twitter, fotokniha, deníček, koláž, diplomová práce, Adobe Illustrator, letáky, tiskoviny, web, katalog, avatar, seminární práce, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Saxofon zdarma, vektor Oliva ke stažení nebo vektorový obrázek Veselý duch ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.