Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobek (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bobek. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bobek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bobek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 562 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bobek s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Bobek je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Karty kříže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s brýlemi ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Éclair ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stažení, download, kliparty, cliparts, klipart, Smajlíci, svg, obrázek, Bobek

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, inkscape, wordpress, word, office, Adobe Illustrator, webové stránky, PowerPoint, eshop, fotokniha, blog, škola, památník, plakát, video

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Cvrček ke stažení, obrázek Motyčka ke stažení nebo vektor Roztomilé kuřátko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.