Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bobek (Smajlíci) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bobek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bobek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bobek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Bobek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Arvin61r58

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bobek s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Bobek se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DVD disk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smeták zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ježek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Bobek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Bobek, ilustrace, Smajlíci, ilustrační obrázek, svg, free, ke stažení, kliparty, download, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, eshop, profil, word, časopis, dokumenty, diář, avatar, památník, Pinterest, video, blog, plakát, články, Twitter, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Broučci ke stáhnutí, ilustrace Ametyst zdarma nebo klipart MP3 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.