Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bobek (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bobek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Bobek. Vektorový obrázek Bobek je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Bobek? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bobek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bobek ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1483
1280x1186
800x741
500x463
160x148

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 562 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Arvin61r58

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bobek sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Bobek je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červená mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 10 Eurocentů ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Kristus na kříži zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, Bobek, Smajlíci, grafika, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, Bobek, svg, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: dokument, diář, webové stránky, Instagram, textové dokumenty, Pinterest, kalendář, word, referáty, PowerPoint, plakáty, prezentace, eshop, wordpress, corelDraw, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Basketbalistka zdarma, vektorový klipart Meruňková stužka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Rodinný dům ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.