Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rybíz červený, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybíz červený zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rybíz červený. Vektorová ilustrace Rybíz červený je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybíz červený zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Rybíz červený ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybíz červený ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 002 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mireille

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Rybíz červený patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční jmenovka zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Burkina Faso ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Muchomůrky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, cliparts, Rybíz červený, kliparty, Ovoce, download, ke stažení, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, avatar, Twitter, plakáty, profilovka, profil, textové dokumenty, fotokniha, pozvánky, PowerPoint, referáty, dokumenty, blog, openOffice, prezentace, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vodováha zdarma, ilustrace Chilli ke stažení nebo vektor Sýr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.