Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Skluzavka (Stavby) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Skluzavka ke stažení zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Skluzavka. Vektorový obrázek Skluzavka jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Skluzavka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skluzavka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Skluzavka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skluzavka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 334 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: alanspeak

Tento obrázek s názvem (Skluzavka) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Skluzavka se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mušle ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pozoun ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Skluzavka, klipart, Skluzavka, free, Stavby, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, download, kliparty, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, diář, fotokniha, etikety, dokument, logo, plakáty, web, pozvánky, brožury, Twitter, Facebook, bakalářská práce, koláž, eshop, seminární práce, magazín

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Snubní prsteny ke stažení, vektor Jóga ke stažení nebo vektorový klipart Padák ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.