Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Skluzavka (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skluzavka zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Skluzavka. Obrázek Skluzavka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skluzavka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Skluzavka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skluzavka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 334 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: alanspeak

Zaujal vás náš klipart Skluzavka? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Skluzavka je v kategorii Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Káva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Michael Jackson ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční pohlednice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Skluzavka, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, cliparts, Stavby, zdarma, grafika, obrázek, Skluzavka, free, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, referáty, Instagram, word, seminární práce, pozvánky, dokument, Facebook, plakáty, Adobe Illustrator, textové dokumenty, wordpress, profil, škola, PowerPoint, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Kráječ na pizzu zdarma, obrázek Oslava ke stáhnutí nebo vektor Motorkářská přilba ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.