Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Upload (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upload zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Upload. Vektorový obrázek Upload je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Upload lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Upload ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 882 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: sixsixfive

Zaujal vás náš klipart Upload? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Upload patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stromečky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Karty piky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Martin Luther zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Upload, ke stáhnutí, vektor, Symboly, svg, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, Upload, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, profilovka, seminární práce, dokumenty, Pinterest, plakáty, eshop, dokument, Instagram, web, Facebook, inkscape, škola, fotokniha, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Chobotnička zdarma, ilustrace Sushi z tuňáka ke stáhnutí nebo klipart Černá medúza ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.