Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Upload (Symboly) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Upload zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Upload. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Upload ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: sixsixfive

Sdílejte obrázek, klipart Upload s dalšími lidmi na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Obrázek Upload patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Par Avion ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrňous zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kreslený pes ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ke stažení, vektor, klipart, ilustrační obrázek, Symboly, ke stáhnutí, obrázek, Upload, ilustrace, zdarma, svg, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, profilovka, referáty, inkscape, video, škola, Adobe Illustrator, word, oznámení, vizitky, dokumenty, památník, články, etikety, openOffice, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mimozemské vejce ke stáhnutí, vektorový obrázek Vánoční ozdoby ke stáhnutí nebo klipart Pruhovaná ozdoba zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.