Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Upload, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upload zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Upload. Vektorová ilustrace Upload je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Upload v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Upload ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 882 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sixsixfive

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Upload je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté Z ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červená paprika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vlašský ořech zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Symboly, kliparty, Upload, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, klipart, free, vektor, ke stáhnutí, zdarma, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, prezentace, Facebook, word, plakát, škola, Pinterest, web, profil, openOffice, profilovka, fotokniha, avatar, Twitter, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Lučištnice ke stažení, vektor Lampion ke stáhnutí nebo obrázek Chlapeček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.