Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Home directory (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Home directory zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Home directory. Obrázek Home directory je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Home directory v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Home directory zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Home directory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Home directory ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 135 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Home directory můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Home directory je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart XLS soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Amelia Earhart ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Bulharsko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Symboly, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Home directory, grafika, vektor, ke stažení, Home directory, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: škola, památník, časopis, corelDraw, prezentace, kalendář, openOffice, word, video, PowerPoint, články, fotokniha, Adobe Illustrator, profil, avatar, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Mongolsko zdarma, obrázek Žaludy ke stáhnutí nebo vektor Sněhové vločky ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.