Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Psí bouda (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Psí bouda zdarma ke stažení

Psí bouda je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Psí bouda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Psí bouda? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psí bouda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Psí bouda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psí bouda ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1590
1280x1272
800x795
500x497
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 352 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rdevries

Sdílejte klipart nazvaný Psí bouda se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Psí bouda se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Violka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Portugalsko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Puzzle srdce ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, Stavby, download, vektorový obrázek, cliparts, svg, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, free, kliparty, Psí bouda, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, Adobe Illustrator, škola, fotokniha, openOffice, plakáty, corelDraw, seminární práce, textové dokumenty, referáty, webové stránky, památník, word, dokument, avatar, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hřbitov ke stáhnutí, obrázek, klipart Krumpáč zdarma nebo vektorový klipart APK zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.