Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart PPAM, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart PPAM zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název PPAM. Kreslená ilustrace PPAM je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPAM zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek PPAM ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PPAM ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1483x1600
1186x1280
742x800
464x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 454 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart PPAM je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narození Ježíška ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hard disk zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Řepa červená ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, grafika, vektorový obrázek, download, ilustrace, kliparty, PPAM, free, ke stažení, zdarma, cliparts, klipart, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Adobe Illustrator , referáty, profil, památník, Twitter, blog, inkscape, profilovka, škola, textové dokumenty, plakáty, word, kalendář, avatar, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Košík s vajíčky ke stáhnutí, vektor Srí Lanka zdarma nebo obrázek Holub ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.