Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá vdova, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá vdova zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá vdova. Klipart Černá vdova je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá vdova ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1392x1600
1114x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černá vdova je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak 3 ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dětský vláček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Laktóza ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Černá vdova, cliparts, Černá vdova, klipart, Hmyz, zdarma, svg, vektorový obrázek, obrázek, vektor, download

Doporučené použití klipartu: word, referáty, blog, profilovka, seminární práce, textové dokumenty, pozvánky, Instagram, plakáty, kalendář, prezentace, plakát, památník, časopis, fotokniha, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Aerobik ke stáhnutí, vektor Mapa Vietnamu zdarma nebo obrázek Mikrotužka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.