Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá vdova (Hmyz) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá vdova zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černá vdova. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Černá vdova nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Černá vdova v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá vdova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1392x1600
1114x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: wildchief

Obrázek, klipart pojmenovaný Černá vdova můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Černá vdova se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Naštvaná žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atomová elektrárna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Červené jablko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, svg, obrázek, Černá vdova, zdarma, ke stažení, free, download, Černá vdova, Hmyz, cliparts, klipart, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, plakáty, plakát, Facebook, word, wordpress, etikety, Twitter, Adobe Illustrator, seminární práce, Instagram, office, prezentace, web, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Dýně klaun zdarma, vektorový obrázek James Coburn ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Hrošík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.