Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá vdova, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá vdova zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá vdova. Klipart Černá vdova je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá vdova ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1392x1600
1114x1280
696x800
435x500
139x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černá vdova se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šampaňské ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Buráky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jogurt ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Černá vdova, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, kliparty, cliparts, download, free, Černá vdova, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, profilovka, pozvánky, škola, corelDraw, Twitter, seminární práce, dokument, openOffice, Instagram, word, textové dokumenty, prezentace, inkscape, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Smeták ke stáhnutí, ilustrace Znak beran zdarma nebo vektor Hřib ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.