Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá vdova, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá vdova zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá vdova. Klipart Černá vdova je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá vdova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1392x1600
1114x1280
696x800
435x500
139x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 562 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černá vdova patří do sekce Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modročerná stuha zdarma Podívejte se i na vektor Mrkající smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dýně halloween ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černá vdova, kliparty, free, Černá vdova, grafika, ke stáhnutí, Hmyz, klipart, svg, download, obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, word, avatar, kalendář, časopis, referáty, Twitter, webové stránky, Facebook, fotokniha, články, Adobe Illustrator , PowerPoint, inkscape, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Pozor, ježibaby! zdarma, obrázek Marihuana zakázána ke stažení nebo klipart Eva u stromu poznání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.