Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černá vdova (Hmyz) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá vdova ke stažení zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá vdova. Vektorový obrázek Černá vdova je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černá vdova ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá vdova ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1392x1600
1114x1280
696x800
435x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 562 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: wildchief

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Černá vdova s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Černá vdova patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zdravotní sestra s rouškou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Parní mašinka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Excel ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, Černá vdova, grafika, ke stáhnutí, Černá vdova, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, free, ilustrační obrázek, obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: manuály, diář, tiskoviny, památník, fotokniha, oznámení, inkscape, logo, avatar, škola, word, prezentace, web, brožury, webové stránky, Adobe Illustrator, koláž

Mezi hezké kresby patří i klipart Černý jezdec ke stažení, ilustrace Digitální číslo 8 ke stažení nebo obrázek ODP ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.