Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Přípona ZIP, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přípona ZIP zdarma ke stažení

Přípona ZIP je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Přípona ZIP je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípona ZIP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přípona ZIP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípona ZIP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Přípona ZIP je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak Z ke stažení Podívejte se i na ilustrace Koš s vajíčky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart CD složka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, download, zdarma, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, vektor, cliparts, grafika, ke stažení, Přípona ZIP, Symboly

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, dokument, dokumenty, profilovka, Twitter, inkscape, textové dokumenty, office, word, openOffice, webové stránky, profil, Pinterest, Adobe Illustrator , škola

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kluk ke stažení, vektor Doktor ke stáhnutí nebo obrázek Znamení váhy zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.