Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Přípona ZIP (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Přípona ZIP zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Přípona ZIP. Vektorová ilustrace Přípona ZIP je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Přípona ZIP? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípona ZIP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Přípona ZIP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípona ZIP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 320 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Přípona ZIP s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Přípona ZIP patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rtěnky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blahopřání ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Švestka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přípona ZIP, Symboly, free, vektor, kliparty, download, ilustrace, svg, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Přípona ZIP, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, openOffice, plakáty, Pinterest, PowerPoint, office, pozvánky, etikety, blog, inkscape, Instagram, word, wordpress, Facebook, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektor Akustická kytara ke stažení, ilustrace Foto složka ke stažení nebo klipart Pirátská vlajka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.