Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mapa Japonska (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Japonska zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mapa Japonska. Kreslená ilustrace Mapa Japonska je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Japonska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Japonska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Japonska ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1507x1600
1206x1280
753x800
471x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 387 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: chyraein

Líbí se vám klipart Mapa Japonska? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Mapa Japonska se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cukroví ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz NATO ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz čůrání ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, Mapy, cliparts, svg, free, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, Mapa Japonska, vektor, Mapa Japonska, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, katalog, tiskoviny, web, dokumenty, etikety, manuály, škola, památník, časopis, Instagram, kalendář, eshop, prezentace, Facebook, plakáty, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Švýcarsko ke stažení, vektor Modrá ozdoba ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pavouci a netopýr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.