Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální znak 4 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak 4 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Digitální znak 4. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Digitální znak 4? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 4 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální znak 4 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 4 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 010 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Digitální znak 4 s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Digitální znak 4 je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Umělé květiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alexandre Dumas ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor TEX ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, free, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, zdarma, svg, Digitální znak 4, download, klipart, Digitální znak 4, Symboly, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, vstupenky, profil, plakáty, dokument, Twitter, kalendář, dokumenty, referáty, Pinterest, webové stránky, Facebook, blog, manuály, pozvánky, brožury, deníček

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Modrý zvýrazňovač ke stažení, klipart Mořský had ke stažení nebo obrázek, klipart Květinka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.