Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Espresso (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Espresso. Obrázek Espresso je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Espresso? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Espresso ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pipo

Sdílejte obrázek, klipart Espresso s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Espresso se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Genderová srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kachní vejce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zamilovaný pár ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, vektor, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, free, zdarma, cliparts, Espresso, vektorový obrázek, kliparty, klipart, ke stáhnutí, Espresso

Doporučené použití klipartu: památník, Adobe Illustrator, profilovka, dokument, PowerPoint, plakát, corelDraw, Facebook, etikety, časopis, blog, dokumenty, škola, pozvánky, Pinterest, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Santa upír ke stáhnutí, obrázek, klipart Kavárnička zdarma nebo vektorový klipart Brambory zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.