Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Espresso, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Espresso. Pakliže si chcete obrázek Espresso stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Espresso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Espresso patří do sekce Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená karkulka zdarma Podívejte se i na klipart Toulcovka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Korzet ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, free, vektor, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, Espresso, grafika, zdarma, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, Espresso, Nápoje

Doporučené použití klipartu: word, škola, seminární práce, inkscape, avatar, PowerPoint, corelDraw, fotokniha, profil, profilovka, kalendář, referáty, office, prezentace, textové dokumenty, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Pacient zdarma, ilustrace Zákusek ke stažení nebo vektor Zelená složka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.