Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Espresso, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Espresso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Espresso? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Espresso ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Espresso je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tahací harmonika ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Velikonoce zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Muktada Sadr ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Espresso, Espresso, free, download, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Nápoje, vektor, klipart, cliparts, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakát, Instagram, kalendář, avatar, inkscape, dokument, památník, blog, openOffice, plakáty, škola, webové stránky, seminární práce, profil, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Jiřina ke stáhnutí, vektor Chlápek zdarma nebo obrázek Tunisko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.