Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Espresso (Nápoje) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Espresso je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Espresso je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Espresso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pipo

Zaujal vás náš klipart Espresso? Potom se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Espresso se nachází v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dusítko na trubku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční kometa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sushi s mořskou řasou zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, grafika, Nápoje, Espresso, kliparty, vektor, free, klipart, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, referáty, office, prezentace, Pinterest, PowerPoint, corelDraw, škola, web, plakáty, fotokniha, webové stránky, kalendář, dokument, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Gloxinie zdarma, vektor Dámské kolo ke stáhnutí nebo obrázek Krmítko pro ptáky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.