Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Espresso (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Espresso stahujte zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Espresso. Klipart Espresso je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Espresso v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Espresso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pipo

Líbí se vám klipart Espresso? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Espresso patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žlutá veverka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Arménie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Solární elektrárna ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, ilustrace, grafika, download, svg, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Espresso, Nápoje, klipart

Doporučené použití klipartu: word, tiskoviny, památník, škola, plakát, wordpress, video, blog, plakáty, diplomová práce, inkscape, PowerPoint, prospekty, bakalářská práce, magazín, katalog, etikety

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Meče ke stažení, vektor Energy drink ke stáhnutí nebo klipart Cereálie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.