Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Espresso, Nápoje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Espresso. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Espresso? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Espresso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Espresso patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hruška zdarma Podívejte se i na vektor Kůň ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Inline bruslařka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, klipart, svg, ke stažení, download, ilustrace, Espresso, vektor, Espresso, kliparty, Nápoje, cliparts, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, škola, fotokniha, Adobe Illustrator , seminární práce, PowerPoint, web, plakáty, inkscape, profilovka, Pinterest, blog, kalendář, Instagram, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Lotos zdarma, obrázek Borůvky ke stažení nebo klipart Vlkodlak a duch ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.