Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Espresso (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Espresso zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Espresso. Kreslená ilustrace Espresso je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Espresso ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Espresso ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 595 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pipo

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Espresso s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Espresso se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pštros ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlemodrá mašle ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek CRT dataprojektor ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, free, zdarma, obrázek, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Espresso, kliparty, download, klipart, ke stažení, Espresso

Doporučené použití klipartu: plakáty, office, eshop, fotokniha, avatar, škola, etikety, prezentace, pozvánky, články, plakát, blog, Twitter, Instagram, PowerPoint, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sushi set ke stažení, obrázek, klipart Digitální znak I ke stažení nebo vektorový klipart Bubínek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.