Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený smajlík zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červený smajlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červený smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: morkaitehred

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červený smajlík s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Červený smajlík patří do sekce Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černé vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sporťák ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Veselý sněhulák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, svg, vektor, Smajlíci, kliparty, cliparts, zdarma, download, free, Červený smajlík, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakáty, office, profil, pozvánky, word, plakát, inkscape, kalendář, profilovka, corelDraw, diář, referáty, eshop, škola, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Žákyně ke stažení, vektorový obrázek Zelená kytka ke stažení nebo vektorový obrázek Novoročenka 2019 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.