Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červený smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený smajlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Červený smajlík. Klipart Červený smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Červený smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: morkaitehred

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červený smajlík se nachází v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Věštkyně ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční ubrus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Novorozenec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, Červený smajlík, grafika, Červený smajlík, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, free, klipart, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, openOffice, pozvánky, plakát, škola, referáty, kalendář, prezentace, word, blog, seminární práce, webové stránky, profil, Twitter, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Ryba ke stažení, obrázek PDF ke stáhnutí nebo klipart Tulipán zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.