Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červený smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený smajlík zdarma ke stažení

Červený smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Červený smajlík ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený smajlík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: morkaitehred

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený smajlík se nachází v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červený smajlík ke stažení Podívejte se i na klipart Vlaštovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Modrásek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, klipart, obrázek, Červený smajlík, download, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, free, grafika, vektor, ilustrace, Červený smajlík, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, prezentace, blog, fotokniha, openOffice, plakát, plakáty, Twitter, inkscape, pozvánky, dokumenty, články, Instagram, office, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart 31.10. ke stažení, ilustrace Náruživá kuřačka ke stáhnutí nebo vektor Větrák zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.