Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený smajlík zdarma ke stažení

Červený smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Červený smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: morkaitehred

Sdílejte obrázek, klipart Červený smajlík s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Červený smajlík je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Betlém ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zdravotní sestřička zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Britská policistka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Červený smajlík, free, ilustrace, grafika, obrázek, download, ke stáhnutí, Smajlíci, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, webové stránky, textové dokumenty, web, Twitter, dokumenty, plakát, Pinterest, seminární práce, profil, památník, word, wordpress, pozvánky, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Elfka ke stáhnutí, klipart Zlatá medúza zdarma nebo ilustrace Buran zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.