Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červený smajlík (Smajlíci) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Červený smajlík stahujte zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Červený smajlík. Klipart Červený smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: morkaitehred

Tento obrázek s názvem (Červený smajlík) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart Červený smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zmrzlinový dezert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozor, smrt! ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Ozdoby ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Smajlíci, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, Červený smajlík, download, free, Červený smajlík, klipart, ke stáhnutí, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: letáky, diplomová práce, textové dokumenty, katalog, prezentace, inkscape, dokumenty, profil, fotokniha, památník, deníček, web, PowerPoint, office, manuály, logo, brožury

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Duch ke stažení, obrázek, klipart Džembe ke stažení nebo vektor Preclík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.