Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červený smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červený smajlík. Vektorová ilustrace Červený smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Červený smajlík? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 690 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: morkaitehred

Líbí se vám klipart Červený smajlík? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Červený smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Narozeninové číslo 6 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikuláš ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Turecka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Červený smajlík, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, Červený smajlík, vektor, Smajlíci, grafika, download, svg, free, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, inkscape, word, diář, články, dokumenty, Pinterest, seminární práce, fotokniha, avatar, prezentace, referáty, dokument, Instagram, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Televizor ke stažení, obrázek Piper J-3 Cub ke stažení nebo vektor Jurij Gagarin ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.