Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brouk roháč (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouk roháč zdarma ke stažení

Brouk roháč je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk roháč zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouk roháč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk roháč ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

962x1600
770x1280
481x800
300x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 619 413 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Brouk roháč můžete sdílet s ostatními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Brouk roháč se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Netopýří žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saudská Arábie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Větrník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, free, svg, ke stáhnutí, Hmyz, cliparts, kliparty, ilustrace, download, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, inkscape, dokument, etikety, pozvánky, office, profilovka, seminární práce, prezentace, avatar, Adobe Illustrator, word, wordpress, kalendář, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Kristus na kříži zdarma, vektorový obrázek Telefonní automat ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Mapa Súdánu ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.