Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brouk roháč (Hmyz) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouk roháč zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brouk roháč. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brouk roháč? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk roháč zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brouk roháč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk roháč ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

962x1600
770x1280
481x800
300x500
96x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 619 413 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Brouk roháč s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Brouk roháč je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Nekrmte trolly ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Americké srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sekačka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, vektor, ke stáhnutí, free, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Brouk roháč, zdarma, download, kliparty, svg, Brouk roháč, grafika

Doporučené použití klipartu: eshop, blog, manuály, openOffice, office, vizitky, word, Zoner Callisto, avatar, Pinterest, Twitter, brožury, profilovka, kalendář, škola, fotokniha, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Oranžový diamant ke stáhnutí, vektorový obrázek Skleněné květiny 2 ke stažení nebo ilustrace Salutující smajlík zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.