Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brouk roháč (Hmyz) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouk roháč zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Brouk roháč. Klipart Brouk roháč je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk roháč zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouk roháč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouk roháč ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

962x1600
770x1280
481x800
300x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 619 413 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Brouk roháč můžete sdílet se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Brouk roháč patří do sekce Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mrkající smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DB ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Report ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, svg, free, ke stažení, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, Brouk roháč, ilustrace, ke stáhnutí, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, word, eshop, inkscape, webové stránky, textové dokumenty, corelDraw, profilovka, video, office, PowerPoint, památník, fotokniha, články, Pinterest, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Labyrint ke stažení, vektorový klipart Šnorchl ke stažení nebo obrázek, klipart Sloní noha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku najdete také tam.