Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Studna (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Studna zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Studna. Stahujte klipart Studna v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Studna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 817 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Studna? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Studna patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tyrkysové auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Úhoř ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Santova asistentka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, vektor, ke stažení, download, Studna, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, free, svg, klipart, Stavby, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, web, dokumenty, škola, prezentace, wordpress, Twitter, kalendář, Adobe Illustrator, corelDraw, časopis, články, památník, fotokniha, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Karafiát ke stažení, vektor ODP ke stažení nebo obrázek Sada šipek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.