Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Studna, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Studna zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Studna. Obrázek Studna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Studna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Studna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 817 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Studna je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak panna zdarma Podívejte se i na obrázek Zombie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dudek chocholatý ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Studna, ilustrace, free, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, Studna, svg, vektor, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, fotokniha, blog, plakát, Twitter, časopis, profilovka, avatar, pozvánky, word, referáty, web, textové dokumenty, PowerPoint, Instagram, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Chameleon zdarma, klipart Motýli ke stažení nebo ilustrace Hummus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.