Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Studna, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Studna zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Studna. Klipart Studna je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Studna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 817 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Studna je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vrtáky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Molekula kofeinu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kovář ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ke stáhnutí, klipart, ke stažení, ilustrace, free, obrázek, Studna, cliparts, Studna, grafika, download, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, dokumenty, office, webové stránky, fotokniha, web, profilovka, Pinterest, avatar, openOffice, PowerPoint, seminární práce, plakát, prezentace, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pryšec nádherný ke stáhnutí, klipart Růžová rtěnka zdarma nebo ilustrace Josif Stalin ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.