Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart George Washington, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart George Washington zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný George Washington. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek George Washington ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart George Washington zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek George Washington ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart George Washington ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1463
1280x1171
800x732
500x457
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 109 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart George Washington patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ovečky zdarma Podívejte se i na vektor Chytrý telefon ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Horká čokoláda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, svg, grafika, vektorový obrázek, vektor, cliparts, Osobnosti, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, obrázek, ilustrace, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, Adobe Illustrator , referáty, Instagram, profil, corelDraw, škola, časopis, prezentace, Twitter, blog, Facebook, dokument, webové stránky, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bezpečnostní kamera zdarma, obrázek Žlutá limonáda ke stažení nebo klipart Notebook ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.