Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart George Washington (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart George Washington zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný George Washington. Obrázek George Washington je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná George Washington? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart George Washington zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek George Washington ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart George Washington ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1463
1280x1171
800x732
500x457
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 109 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: zeimusu

Líbí se vám klipart George Washington? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart George Washington se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modré nůžky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alamosauři ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Kamerun ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, svg, free, George Washington, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, George Washington, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, grafika, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, diář, word, dokument, Facebook, památník, openOffice, profil, etikety, plakát, články, profilovka, textové dokumenty, blog, kalendář, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Buráky ke stažení, vektorový obrázek Světlemodrý stromek ke stažení nebo vektorový obrázek Novoročenka 2023 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.