Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek George Washington (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart George Washington zdarma ke stažení

George Washington je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart George Washington je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart George Washington zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek George Washington ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart George Washington ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1463
1280x1171
800x732
500x457
160x146

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 109 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: zeimusu

Sdílejte obrázek, klipart George Washington s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart George Washington je v kategorii Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek PPS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hvězdnice pyrenejská ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Palička ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, download, zdarma, ilustrace, George Washington, vektorový obrázek, ke stažení, Osobnosti, kliparty, vektor, grafika, free, George Washington

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profil, Adobe Illustrator, office, video, openOffice, referáty, inkscape, wordpress, word, web, eshop, články, profilovka, kalendář, škola

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Zábavní pyrotechnika ke stažení, vektorový klipart Gejša ke stažení nebo obrázek, klipart Molo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.