Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kvajáva, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kvajáva zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kvajáva. Kreslená ilustrace Kvajáva je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kvajáva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Kvajáva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kvajáva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1391
1280x1113
800x696
500x435
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 473 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kvajáva patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Wifi USB Dongle zdarma Podívejte se i na klipart Koně ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Santa - pacman ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stažení, grafika, Ovoce, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Kvajáva, svg, Kvajáva, obrázek, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, Pinterest, office, dokumenty, web, Twitter, dokument, referáty, Facebook, profil, webové stránky, profilovka, časopis, blog, plakáty

Mezi hezké kresby patří i klipart Republika Kongo zdarma, ilustrace Hippie bus ke stažení nebo vektor Modrásek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.