Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kvajáva (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kvajáva zdarma ke stažení

Kvajáva je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kvajáva ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kvajáva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kvajáva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kvajáva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1391
1280x1113
800x696
500x435
160x139

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 473 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: netalloy

Zaujal vás náš klipart Kvajáva? Potom se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Kvajáva patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pírko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrozen ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Chobotnice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, klipart, Kvajáva, kliparty, vektor, download, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Ovoce, ke stáhnutí, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, eshop, inkscape, etikety, články, openOffice, video, Twitter, word, office, referáty, blog, plakát, dokument, wordpress, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Automatická pračka zdarma, ilustrace Těhulky ke stáhnutí nebo klipart Šipka vpravo ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.