Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ravenala madagaskarská, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ravenala madagaskarská zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ravenala madagaskarská. Vektorová ilustrace Ravenala madagaskarská je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ravenala madagaskarská? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ravenala madagaskarská zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ravenala madagaskarská ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ravenala madagaskarská ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 118 738 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ravenala madagaskarská je v sekci Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tetování ke stažení Podívejte se i na ilustrace Špachtle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Číny zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Ravenala madagaskarská, kliparty, svg, klipart, ilustrace, free, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, Ravenala madagaskarská, obrázek, Rostliny, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, textové dokumenty, kalendář, dokument, Twitter, word, seminární práce, Adobe Illustrator , fotokniha, profilovka, časopis, památník, avatar, corelDraw, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Saturn ke stažení, vektor Angrešt ke stáhnutí nebo obrázek Larva zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.