Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smažená vajíčka (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smažená vajíčka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smažená vajíčka. Pakliže si chcete obrázek Smažená vajíčka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Smažená vajíčka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smažená vajíčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smažená vajíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smažená vajíčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x699
1280x559
800x349
500x218
160x70

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 531 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Smažená vajíčka) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Smažená vajíčka patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Spokojený kuchař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 5 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zákaz psů ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, ke stažení, klipart, Smažená vajíčka, free, ilustrační obrázek, svg, cliparts, kliparty, ilustrace, vektor, download, Jídlo, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: video, Adobe Illustrator, etikety, referáty, web, openOffice, články, plakáty, seminární práce, dokument, časopis, corelDraw, blog, profilovka, Twitter, wordpress

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Ukulele ke stažení, ilustrace Ženská bisexualita ke stažení nebo klipart Lektvar ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.