Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smažená vajíčka, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smažená vajíčka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smažená vajíčka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smažená vajíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smažená vajíčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smažená vajíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smažená vajíčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x699
1280x559
800x349
500x218
160x70

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 531 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smažená vajíčka se nachází v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fitónie ke stažení Podívejte se i na vektor Foto složka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Programátor zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, vektor, zdarma, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Smažená vajíčka, kliparty, Smažená vajíčka, klipart, cliparts, ke stažení, free, Jídlo

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, Adobe Illustrator , dokumenty, corelDraw, office, Instagram, památník, seminární práce, referáty, profilovka, pozvánky, plakát, word, Twitter, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Sušenky ke stažení, obrázek Jesličky ke stáhnutí nebo klipart JPG zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.