Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Píšťalka, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Píšťalka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Píšťalka. Klipart Píšťalka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píšťalka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Píšťalka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píšťalka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kelan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Píšťalka se nachází v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tulipány ke stáhnutí Podívejte se i na klipart CSS soubor zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek DNA ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, zdarma, ilustrace, Nástroje, Píšťalka, Píšťalka, vektorový obrázek, obrázek, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, word, referáty, pozvánky, prezentace, památník, blog, seminární práce, škola, corelDraw, office, profilovka, Facebook, kalendář, plakát, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Sigmund Freud ke stáhnutí, ilustrace Madagaskar zdarma nebo vektor Velikonoční beránek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.