Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Píšťalka (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Píšťalka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Píšťalka. Stahujte soubor Píšťalka ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píšťalka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Píšťalka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Píšťalka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1002
1280x802
800x501
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: kelan

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Píšťalka s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Píšťalka se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnské psaní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Řídicí věž zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Oranžová květina ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Píšťalka, free, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, vektor, svg, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: brožury, textové dokumenty, plakát, Pinterest, katalog, Instagram, vstupenky, web, word, profilovka, inkscape, Twitter, blog, webové stránky, Adobe Illustrator, office, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mléko ke stáhnutí, obrázek, klipart Thomas Jefferson ke stažení nebo vektorový klipart Pixelový duch zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.